Zámek Lednice

Dnešní podoba Lednického zámku pochází z 19. století, kdy Liechteinsteinský kníže nechal Lednici přebudovat na reprezantační letní sídlo.

Pro pořádání velkolepých setkání evropské šlechty sloužily reprezentační sály v přízemí, vybavené vyřezávanými stropy, dřevěným obložením stěn a vybraným nábytkem. V 1. patře zámku je možné navštívit soukromé pokoje Liechtensteinů.

Návštěvu Lednice, jejího nádherného parku a zámku byste měli rozhodně zařadit jako pevný bod programu. Procházku překrásnou zahradou a dechberoucím zámkem rozhodně stojí za to. Do Lednice dojedete i na kole, nezapomeňte že vjezd do Lednického parku na kole je zakázán.

Ubytování Lednice

Poskytujeme ubytování na jižní moravě přímo v centru CHKO Pálava 20 min autem od Lednice. Naše umístění umožňuje pohodlné procestování všech zajímavých turistických možností v okolí.

Jsme malý rodinný penzion, takže soukromí a klid jsou zaručeny. Nacházíme se v krásné vesničce hned pod Pálavskými vrchy. Vyšlápnout si na Stolovou horuTurold neboPavlovské vrchy můžete přímo od dveří penzionu.